Deltagere på konferencen (der er nu lukket for tilmelding til konferencen)

Alexandre Alapetite (ALEXANDRA INSTITUTTET)
Stephen Alstrup (DIKU)
Asger Alstrup (AREA9)
Sebastian Boring (DIKU)
Jeppe Bundsgaard (DPU)
Jeppe Sand Christensen (IT-LEARNING CENTER)
Mads Nielsen (BIOMEDIQ)
Thomas Koester (FORCE TECHNOLOGY)
Jacob Harder (UNI-C)
Christian Igel (DIKU)
Hans Laugesen (GYMNASIERNES LÆRERFORENING)
Martin Holbøll (MACOM)
Kenny Marek Møller (IT-UNIVERSITETET)
Lars Bo Nielsen (SILKEBORG KOMMUNE)
Mads Poulsen (MACOM)
Michael Holstein (DJEEPO APS)
Karsten Opstrup
Janus Askø Madsen (IT-UNIVERSITETET)
Carl P. Knudsen (DANSKE SCIENCE GYMNASIER)
Liselotte Strarup Nielsen (BROCK ONLINE ACADEMY)
Signe Mea Friis Jensen (MACOM)
Peter Carstensen (ALEXANDRA INSTITUTTET)
Thomas Skytte (PRAXIS)
Anette Skytte (SKOVBOSKOLEN)
Charlotte Højrup (PRAXIS)
Shuhab Hussain
Jan Rasmussen (CPHWEST)
Flemming Hansen (NIELS BROCK)
Helle Mathiasen (AU)
Jon Sporring (DIKU)
Lea von Sperling (CENTER FOR IT-INNOVATION)
Henrik Hochreuter (CENTER FOR IT-INNOVATION)
Torben Christoffersen (DASG)
Oleksandr Shturmov (DIKU)
Mikael Thorup (LABSTER)
Katrine Ellersgaard (INCENTIVE)
Martin Dybdal (DIKU)
Dorthe Heide (CPHWEST)
Henrik Jensen (CPHWEST)
Rachid El Mousti (DEVOTEAM)
Jan Christensen (NIELS BROCK)
Karl-Erik Andersen (KØBENHAVNS KOMMUNE)
Andraes de Neergaard (KU SCIENCE)
Ulla Scherfig Gilberg (DANSK INDUSTRI)
Henrik Valentin Jensen (DI TEK)
Anders Hyldig (CLIO ONLINE)
Marlene Hansen (COPYDAN TEKST & NODE)
Stefan Eland Kristensen (COPYDAN TEKST & NODE)
Morten Krogh Larsen (COPYDAN TEKST & NODE)
Kim Bruun (PÆDAGOGIKS RESSOURCECENTER GULDBORGSUND)
Peter m. Lintrup (VUC AMAGER HVIDOVRE)
Søren Torbjørn Svendsen (GREVE GYMNASIUM)
Charlotte Reusch (INSTITUT FOR SKOLE OG LÆRING, METROPOL)
Jette Bruun Eriksen (CENTER FOR SKOLE)
Karin Tovborg Jensen (CBS)
Jesper Juellund Jensen (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Bent Borup (SLAGELSE KOMMUNE)
Annemette Bang (PROFFESIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Snorre Rubin (REGION HOVEDSTADEN, CENTER FOR HR)
Berit Lienhøft Larsen (ZBC HANDELSGYMNASIET NÆSTVED)
Morten Hansen (CENTER FOR HR, REGION HOVEDSTADEN)
Malene Stidsen (ERHVERVSSTYRELSEN)
Cecilie Hassenkam (LANGCORR)
Kristian Nøhr Jensen (PH METROPOL)
Camilla Balslev Nielsen (ALINEA EGMONT)
Tobias Heiberg (UCC)
Lise Møller (UCC)
Mia Elise Wied (AU)
Kasper Raahauge Carset (ALINEA)
Richardt Radek Larsen (RICHARDT RADEK LARSEN)
Erling Strange Nielsen (TIETGENSKOLEN ODENSE)
Katrine Basbøll (TIETGENSKOLEN ODENSE)
Karsten Buch (TIETGENSKOLEN ODENSE)
Kenneth Brøndum Poulsen (ISLEV SKOLE)
Søren Hessing (ISLEV SKOLE)
Ulrik Aagaard (ISLEV SKOLE)
Henriette Lorenzen (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Michael Jørgensen
Lasse Suhr (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Dea Gro Harborg Koch (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Gert Uttenthal Jensen (FREDERIKSBORG GYMNASIUM OG HF)
Lena Haubjerg Mortensen (TIETGEN HANDELSGYMNASIUM)
Lasse Hansen
Louise Gitz Hansen
Thomas Seiger Behrens (UCC)
Lars Hedegaard (TIETGEN HANDELSGYMNASIUM)
Louise Lindskov (PROFESsIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Jane Lupnov Andersen (PROFEsSIONSHØJSKOLEN ERGOPTERAPEUTSKOLEN)
Lone Sestrup Lundgaard (TIETGEN)
Lars Due Arnov (UCC)
Sine Heltberg (ERHEVRVS- OG VÆKSTMINISTERIET)
Mogens Ditlev Hansen (TØRRING GYMNASIUM)
Anne Hørlyck Clemmensen (TØRRING GYMNASIUM)
Annette Walsøe Torup (PROFEsSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Pernille Just Kyvsgård (DIGI-GUIDES)
Christian Skov NIkolajsen (FREDERIKSBORG GYMNASIUM OG HF)
Doris Djurhuus (FØROYA HANDILSKULI A KAMBSDALI)
Benjamin Hoffbeck Frederiksen (PROFESsIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Martin Gylling
Aske Sønderby Knudsen (EDUMODE)
Karsten Elmose Vad (STATENS NATURHISTORISKE MUSEUM)
Sofie Studstrup  (UCC)
Vibeke Tranberg (KANDIDATSTUDERENDE)
Mette Juel Bojsen-Møller (METROPOL)
Lasse Jensen (CELF)
Bo Weinkouff Hansen (SVENDBORG GYMNASIUM OG HF)
Jesper Drachmann (KATRINEDALS SKOLE)
Mette Johnsen
Anne Hove  (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Bob Evans (IND, KU)
Jon Holmboe Poulsen (GEFION GYMNASIUM)
Iben bentzen
Per Chrom Jacobsen (CAPNOVA)
Sofie Filt Læntver (INTERACTIVE DENMARK)
Mette Søgaard (AARHUS UNIVERSITET)
Inge Hansen (UCSJ)
Entesar Hafath (AU)
Nicolai Munksby  (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Petrine Møller
Morten Winther Ravn (STATENS NATURHISTORISKE MUSEUM)
Laura Trojel (GYLDENDAL)
Anders Nielsen (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Karin Eckersberg (PRAXIS)
Lea Bjerre (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Alexander Jensen
Sofie Birch Jensen (IND, KU)
Crilles Bacher (HØJE TAASTRUP PRIVATE GYMNASIUM)
Mikkel Smedemand (GEFION GYMNASIUM)
Servet Dønmez (HØJE TAASTRUP PRIVATE GYMNASIUM)
Tue Korsgaard (PRAXIS)
Kristine Lewinsky Hald (MACOM)
Camilla Feldvoss (MACOM)
Louise Herping Ellegaard (CLIO ONLINE)
Sif Graakjær Vergmann
Erik Nørgård (SMARTLEARNING.DK)
Anelia Alexandova (VIArt)
Pernille Lomholt (UCSJ)
Mads S. B. Pedersen (GYMNASIESKOLERNES REKTORFORENING)
Carsten Claussen (TORNBJERG GYMNASIUM)
Helle Damgaard Melin (CFU SJÆLLAND)
Majbrit Strange (Aaurhus Universitet)
Tue Nielsen (SMARTLEARNING)
Jette Sonny Nielsen (INDUSTRIENS UDDANNELSER)
Flemming Pedersen (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Nikolaj Nygaard (INNOSITU)
Tina Woulfsbach Larsen
Jens Sejer Sørensen (FRONTREAD)
Mille Østerlund (KØBENHAVN ERHVERVSAKADEMI)
Jesper Nordentoft (KØBENHAVN ERHVERVSAKADEMI)
Michael Jørgen Frederiksen (KØBENHAVN ERHVERVSAKADEMI)
Kurt Holm (ÅLBORGHUS GYMNASIUM)
Lone Ebbeskov Larsen (PROFESSIONSHØJSKOLEN METROPOL)
Henriette Almvig (FREDERIKSSUND GYMNASIUM)
Michael Holmstrøm (KØBENHAVNS ERHVERVSAKADEMI)
Claus Witfelt (OEG)
Birgitte Rubæk (SELVSTÆNDIG)
Steffen Møller (FORSVARET - CENTER FOR IDRÆT)
Trine Hau Bentsen (SORØ AKADEMIS SKOLE)
Kaspar Aarøe (GREVE GYMNASIUM)
Tobias D. Bindslet (GREVE GYMNASIUM)
Rosanna Maria Viitanen (AOF CENTER FYN)
Lise Møller (UCC)
Solvej Sigaard Knoth (INDUSTRIENS UDDANNELSER)
Lene Møbjerg (DR GYMNASIUM)
Anette Jørgensen (LÆRERUDDANNELSEN ZAHLE, UCC)
Sine Zambach (FORLAGET PRAXIS)
Danielle Saarie Lauritsen (FORLAGET PRAXIS)
Christine Samira Marvil (FORLAGET PRAXIS)
Sune Rasmussen (FORLAGET PRAXIS)